Ogłoszenie

Witam na forum w całości poświęcone Peugeot-om 505!!! Póki co forum jest mało popularne z uwagi na to że niedawno powstało, ale właśnie dzięki Tobie to forum może pomóc użytkownikom 505-tek. Jeżeli znasz osobę która się interesuję, posiada bądź ma problem z 505 i chciałaby się poradzić innych znawców modelu 505 prześlij mu link do tej strony :) Im więcej nas będzie tym forum stanie się popularniejsze przez co udzielenie komuś niezbędnej pomocy stanie się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Zatem pomóżmy sobie sami!:) Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na forum peugeot505.pun.pl

#1 2012-01-15 22:24:33

neon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 2

Silnik 504

Założyłem temat tutaj, żeby nie śmiecić. Nie mam żadnego problemu, więc temat nie pasuje do żadnego działu

Rzecz jest taka - mój dziadek jest starym mechanikiem. Kilkadziesiąt lat temu naprawiał silnik diesla (niestety nie znam pojemności, gdyż dawno nie widziałem go na oczy i nie spisywałem oznaczeń - zrobie to w przyszły weekend) z Peugeota 504. Przeszedł on kompletny remont - szlif wału itd., dowiem się konkretnie co było robione. Rzecz w tym, ze kontrahent nie zapłacił i silnik został u nas w rozliczeniu. Jest to kompletny silnik z pompą (rotodiesel), rozrusznikiem, alternatorem, skrzynią biegów itd. Nie był od czasu remontu odpalany, cały czas leży w garażu - jakieś 30 lat. Jest zalany olejem przez cały czas. Planowaliśmy stworzenie z niego jakiegoś gokarta, ale nikomu się już nie chce. Będziemy próbowali go odpalić.

I nie ukrywam, że szukam kupca. Jestem z Krakowa, silnik jest na Podkarpaciu, przywiozę go w przyszłym tygodniu i wtedy też będę znał wszystkie szczegóły i będę mógł porobić zdjęcia. Czy ktoś byłby może zainteresowany? Gdzie jeszcze mogę znaleźć chętnych? Temat starych peugeotow jest dość hermetyczny i wystawienie na allegro raczej nie przyciągnie nikogo zainteresowanego. I jeszcze jedna kwestia - zupełnie nie wiem ile to może być warte - ktoś z szanownych kolegów/koleżanek ma pomysł?

Offline

 

#2 2012-01-16 15:59:20

Janosik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 8

Re: Silnik 504

Witaj
Wszystko zależny od pojemności zbiornika na ON.
Jeśli będzie miał więcej niż 120 litrów znam 2 osoby które szukają takiego auta

Offline

 

#3 2012-01-16 16:48:44

neon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 2

Re: Silnik 504

Janosik napisał:

Witaj
Wszystko zależny od pojemności zbiornika na ON.
Jeśli będzie miał więcej niż 120 litrów znam 2 osoby które szukają takiego auta

Wyraznie pisalem, ze to jest sam kompletny silnik z pompą (rotodiesel), rozrusznikiem, alternatorem, skrzynią biegów itd., a nie cale auto - nie ma wiec zbiornika na paliwo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Светлая и уютная квартира в южной части Бишкека! ciechocinek noclegi biurka drewniane