Ogłoszenie

Witam na forum w całości poświęcone Peugeot-om 505!!! Póki co forum jest mało popularne z uwagi na to że niedawno powstało, ale właśnie dzięki Tobie to forum może pomóc użytkownikom 505-tek. Jeżeli znasz osobę która się interesuję, posiada bądź ma problem z 505 i chciałaby się poradzić innych znawców modelu 505 prześlij mu link do tej strony :) Im więcej nas będzie tym forum stanie się popularniejsze przez co udzielenie komuś niezbędnej pomocy stanie się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Zatem pomóżmy sobie sami!:) Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na forum peugeot505.pun.pl

  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » sprzedam Peugeot 505 2.5 TD intercooler na części WROCŁAW

#1 2012-02-22 14:21:27

 sikor

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 8
Samochód: Peugeot 505 2,5 TD intercooler
Miejscowość: Wrocław

sprzedam Peugeot 505 2.5 TD intercooler na części WROCŁAW

Jak w temacie, postanowiłem pozbyć się swojej 505-ki. Auto wyrejestrowane, nie trzeba płacić OC, silnik igła!!! Pali na dotyk. Robiłem w nim głowicę. Wahacze tylne w super stanie, zakonserwowane, proste nie zgnite!! Nowe poduchy tylnej belki, przekładnia kierownicza po regeneracji. Most tylny i skrzynia super. Sprzęgło do wymiany, blacha zgnita mocno, podłoga i progi ok. Alu oryginał 15", ale mi ktoś dekla za****ł
dorzucę do niego parę fantów, które nagromadziłem przez 5 lat:)
odbiór osobisty we Wrocławiu:)
mogę dowieźć auto na lawecie jak się dogadamy finansowo:)
jak ktoś chce, to niech pisze propozycję ceny na:
email: volvoczesci1985@o2.pl
lub dzwoni  507 222 986
Peugeota można zarejestrować powtórnie jak ktoś chce:)
przesyłam link na allegro do aukcji
http://allegro.pl/peugeot-505-2-5-tdi-w … 83728.html

pozdrawiam sikor


Nie ważne czym jeździsz,
ważne jak tym jeździsz!

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » sprzedam Peugeot 505 2.5 TD intercooler na części WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot505.pun.pl Ciechocinek hotele wellness przeprowadzki warszawa BoĂŽte de vitesses Alpine